Сад

Підставка для мисок для собак своїми руками: 20 фото

Бажання забезпечити свою собаку затишним житлом і оточити зручними аксесуарами природно для будь-якого люблячого господаря. Підставка для мисок для собак дозволить залишатися мисці на місці, а не ковзати разом з собакою по всій кімнаті.

Просту і стильну підставку можна зробити, наприклад, з пня.

Або не менше гарний варіант підставки з колоди.

Найпростіша підставка для миски для собак своїми руками може бути зроблена зі звичайного ящика. Крім того, простір під самим ящиком можна використовувати як місце для зберігання собачих іграшок.

Підставка під миску для собак з ящиком для зберігання своїми руками.

Зазвичай, найкрасивіші варіанти – найпрактичніші. Ось таку зручну підставку для мисок можна купити в магазині (недешево), а можна зробити своїми руками.

У тому, щоб зробити самому таку конструкцію немає нічого складного, і ми розповімо як.

Головна перевага такої підставки – наявність висувного ящика. Його можна пристосувати під розміщення ємності з сухим кормом.

Основою для виготовлення конструкції виступають дерев’яні дошки або старі палети. Габарити конструкції визначаються кількістю і розмірами мисок, а також наявністю вільної площі на кухні.

Збирається конструкція з дощок однакового розміру. Їх збивають, розміщуючи торцевими гранями один до одного, за принципом ящика.

Одну торцеву панель, яка буде виконувати роль шухляди, оснащують дном, низькими бічними планками і висувним механізмом. Роликові напрямні не складе труднощів придбати в будь-якому магазині меблевої фурнітури.

На завершальному етапі залишається тільки за допомогою лобзика або болгарки виконати отвори під розмір встановлюваних мисок і прикрутити ручку до висувному ящику.

Підставка під миску для собак. Робимо настінний варіант.

Можна зробити настінний варіант підставки – в цьому випадку миска буде жорстко закріплена на стіні і навіть найсильніша собака не зможе тягати її по підлозі.

Креслення підставки під миску для собаки.

За розміром миски вирізаємо в фанері коло, збираємо настінну опору. Опорний елемент може бути як у вигляді дерев’яного трикутника, так і у вигляді куточка з металу.

Надягаємо нашу конструкцію з мискою на настінну опору і закріплюємо її збоку шурупами.

Красива і зручна підставка для мисок для собак.

У кожної «поважає себе собаки» повинна бути особистий посуд. І щоб вона міцно стояла на підлозі, потрібно задіяти підставку під миску. Так як це зовсім невелика частка власності собаки в будинку, то можна зробити підставку під миску не стандартної, а відповідно до розмірів собаки, її звичками і смаками.

При бажанні підставку для миски можна зробити зі старого дерев’яного ящика. Для цього необхідно просвердлити у верхній стінці ящика отвори, діаметр яких на пару сантиметрів менше розміру використовуваних мисок. Кришку панелі зручно буде використовувати при митті робочої поверхні конструкції. А внутрішню порожнину відкривається ящика при бажанні можна навіть пристосувати під зберігання запасів сухого корму та інших «ласощів».

Підставка для мисок для собак може бути стилізована під бочку, робиться вона на основі напівкруглого каркаса, обшитого дерев’яними планками. Така підставка зручна тим, що не має гострих кутів, забезпечуючи вільний доступ тваринного при підході з будь-якого боку, що буде зручно в маленькій кімнаті.

Не менш цікаво виглядають мобільні поставки, вмонтовані в висувні ящики. Вибираючи такий варіант, ви отримаєте, якщо буде потреба, можливість засовувати підставку, звільняючи місце на підлозі.

Ваша собака сильна, і рухає миску разом з підставкою? Зробіть підставку важче на основі металевих тгрн.

Якщо собака висока, то підставка для мисок для собак може стати частиною особистої шафки – з кормом, іграшками, гребінцями.

Коли ваша собака їсть, то корм летить на всі боки? Підставка для мисок для собак з високою задньою стінкою допоможе вирішити проблему чистоти під час обіду.

Якщо у вас є міцний дерев’яний ящик, то зробити на його основі підставку для мисок – справа кількох годин.

Підставка для мисок для собак може бути дуже простий – наприклад, на основі такого дерев’яного каркаса.

Під підставку можна пристосувати стару дерев’яну поличку, закріпивши її на потрібному рівні на стіні.

Більш «продумані» господарі примудряються вписати підставку для мисок в ансамбль кухонного гарнітура. Таке рішення цікаве тим, дозволяє заощадити зайві сантиметри площі на кухні, облаштувавши при цьому функціональний куточок для собачих обідів.

Гарна підставка під миску потрібна всім! Ваш кіт теж не проти мати свою стійку миску.

Для кота добре додати в конструкцію невеликий квітковий горщик зі свіжою травою!

Ви зможете зробити зручну підставку під миску для своїх вихованців з мінімальних матеріалів і самого простого дизайну.

Підставка для мисок для собак, зроблена своїми руками – це хороший спосіб проявити свою любов до тих, хто вже сьогодні вважає нас досконалістю – не вимагаючи бути краще і розумніше … Може, ми і справді не так вже й погані?